A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"

Сторінка психолога

                              Шановні здобувачі освіти, викладачі, майстри виробничого навчання !

    Вас рада вітати практичний психолог Державного професійно-технічного навчального закладу "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти" -  Струкова Вікторія Василівна. Моя діяльність направлена на надання психологічної підтримки усім учасникам освітнього процесу. Ви завжди можете звернутися до мене за індивідуальними і груповими консультаціями, психологічною діагностикою, профорієнтацією, завітати на цікаві психологічні тренінги.

    Отже:
Якщо Ви прагнете краще пізнати себе, покращити свій настрій, у Вас виникли певні труднощі, Вас щось турбує, чи Вас цікавить психологія і багато іншого – ласкаво просимо до психологічної служби.

Я гарантую Вам анонімність!

Чекаю на Вас і завжди рада допомогти!

Головна функція служби полягає у професійній турботі про психологічне здоров’я та особистісний розвиток молоді та працівників центру. Основні види діяльності практичного психолога:

  • просвітницька робота;
  • профілактична робота;
  • психологічне консультування;
  • психодіагностика;
  • психокорекція тощо.

Психологічне консультування

Психологічне консультування – надання психологом психологічної допомоги через створення умов, за яких відкриваються (усвідомлюються) нові можливості у розв’язанні своїх труднощів. Про час проведення першої зустрічі можна домовитися через електронну пошту strukova.vik@gmail.com, телефон +38(095)7100550, або при персональній зустрічі зі мною.

Психологічні тренінги

Психологічні тренінги – проведення групових занять в ігровій формі, які направлені на всебічний розвиток особистості. Психологічний тренінг – один з найефективніших методів засвоєння інформації в групі. На тренінгу учасники в практичних ситуаціях формують свою думку та відпрацьовують навички.

Психологічна діагностика

Психодіагностика – дослідження усіх підструктур особистості: психічних процесів, емоційної сфери, особистісних властивостей, мотивації. Психологічна діагностика передбачає проходження різноманітних методик та тестів, що допоможуть кращому пізнанню індивідуальних особливостей характеру, здібностей, темпераменту та ін..

Психологічна корекція

Психологічна корекція – відновлення цілісності особистості, гармонізація внутрішнього світу, усунення негативних проявів, підвищення адаптивних можливостей особистості, розвиток здібностей тощо.

Психологічна просвіта

Психологічна просвіта – спрямована на підвищення психологічної культури учнів та співробітників. Я пропоную Вам взяти участь у тематичних зустрічах, бесідах стосовно вирішення психологічних питань у галузі освіти. Ви завжди можете завітати до кабінету психологічної служби, де міститься цікава інформація за психологічною тематикою.

Графік роботи : Щодня з 8.00 до 16.30 (обідня перерва: 12.15-12.45)

БЕЗКОШТОВНО. АНОНІМНО. КОНФІДЕНЦІЙНО.

До уваги абірутієнтів!

Ви можете звернутися до мене з метою визначення своїх професійних інтересів, нахилів та здібностей, а також проконсультуватись з питань професійного становлення. Консультування здійснюється на безоплатній основі .

Консультаційний телефон для абітурієнта з питань профорієнтації:

+38(095)7100550 , м. Жовті Води вул. Стовби, 1   

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень