» Новини » Тренінг "Протидія насильству"

Тренінг "Протидія насильству"

30.11.2024 22:39 116

Фото без опису

Продовжується серія тренінгів від спеціалістів Центру життєстійкості при ДСГП Вільногірської міської ради Дніпропетровської області. Цього разу торкнулися важливої теми "Протидія насильства".

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:
З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати
Результати опитування
Дякуємо!
Ваш голос було підтверджено
Електронне звернення



Кабінет посадової особи