
Продовжується серія тренінгів від спеціалістів Центру життєстійкості при ДСГП Вільногірської міської ради Дніпропетровської області. Цього разу торкнулися важливої теми "Протидія насильства".








Продовжується серія тренінгів від спеціалістів Центру життєстійкості при ДСГП Вільногірської міської ради Дніпропетровської області. Цього разу торкнулися важливої теми "Протидія насильства".






