» Новини » Тиждень енергозбереження

Тиждень енергозбереження

19.11.2023 20:21 122

 

Ніхто, а особливо молодь, не повинні бути осторонь екологічних проблем сучасності.

Саме тому ми повинні навчити майбутнє покоління раціонально використовувати природні ресурси, дбайливо ставитися до навколишнього світу, заощаджувати енергію.

З метою формування у здобувачів освіти екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства та відповідної поведінки в суспільстві, формування активної громадянської позиції щодо енергоефективності, професійного рівня випускників з питань енергозбереження, в центрі проведено ряд заходів у рамках тематичного тижня.

Викладачками фізики Анциферовою Ольгою Петрівною та Листопад Вікторією Геннадіївною, викладачкою біології й екології Калашниковою Тетяною Анатоліївною, майстром в/н Іволгіною Людмилою Сергіївною організовано та проведено ряд заходів: організація участі молоді у віртуальному конкурсі відеороликів з енергоефективності та енергозбереження «Сучасні підходи до енергозбереження – орієнтир для майбутнього України» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, проведені конференція «Енергозбереження в Україні» та тестування учасників освітнього процесу з курсу «Основи енергопостачання та енергозбереження», організована участь у Всеукраїнському конкурсі «Будь природі другом» на платформі «Всеосвіта»….. Класними керівниками проведені виховні години в навчальних групах.

 

 

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:
З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати
Результати опитування
Дякуємо!
Ваш голос було підтверджено
Електронне звернення



Кабінет посадової особи