
«Вплив комунікації на ментальний стан» - саме така тема тренінгу 12 листопада була вдало, цікаво та результативно опрацьована спеціалістами Центру життєстійкості при ДСГП Вільногірської міської ради Дніпропетровської області зі здобувачами освіти та працівниками нашого закладу освіти.








