Тиждень української писемності та мови. Підсумки
Здобувачі освіти мали змогу поринути у багатий світ краси рідної української мови, вшанувати пам’ять видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Відеожурнал "Знайомтесь: Петро Яцик", перегляд відеоролика "Мова єднає націю", тематична виставка художньої, наукової, публіцистичної літератури; екскурсії до віртуального музею народного мистецтва, майстер-клас "Говоримо українською мовою", гуморески в режимі онлайн….. Все це спонукає здобувачів освіти до творчості й пізнання, викликає ще більшу зацікавленість до навчання, сприяє розвитку креативності, вчить бути спостережливими, кмітливими та винахідливими. Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови, проведені заходи є важливими й особливо актуальними.
Уся родина центру: викладачі, майстри виробничого навчання, здобувачі освіти - переконана, що відзначення Дня української писемності та мови гуртує всіх українців на шляху до відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду, адже кожен народ відбудеться лише тоді, коли усвідомить себе у рідному слові. Бо в мові закладено генетичний код нації.
Справжній Викладач - завжди трохи загадка... Що робить викладача Викладачем ? Що ним керує? Можливо, любов до свого предмета і хороша професійна підготовка? А може, особиста привабливість чи вміння доступно викладати знання? Чи особливі риси характеру? Що саме? Загадка... Але вміння передати свій досвід молоді, тим, хто входить у самостійне життя - це, безперечно, талант.
Саме такий талант має дивовижна жінка, вчитель української мови і літератури Ірина Леонідівна Антоненко. Яка перед собою поставила мету - донести до здобувачів освіти знання так, щоб українська мова перетворилась для них у науку зрозумілу і дружню. А особливо тоді, коли ми навчаємося дистанційно.
Тиждень пролетів непомітно, але дуже цікаво і змістовно. Форми роботи, які запропонував викладач, відрізняються оригінальністю форм та мають високий виховний вплив. А вміння розкрити перед здобувачами освіти тонкощі свого предмета таким чином, що у них виникає бажання самостійно здобувати додаткові знання.
Професія викладача - дуже важка і відповідальна. Адже в його руках майбутнє нашої держави. Як це благородно - давати іншим знання, бути порадником і взірцем.
Вчительство — це історія про «разом», «задля» і «майбутнє». І, як співається у пісні: «кожен день - нове життя!
Чудовий настрій, творча атмосфера, гордість за свою мову і народ відчув кожен в цей день і поніс це в свої родини.