» Новини » Підвищення енергоефективності – запорука забезпечення енергетичної незалежності України

Підвищення енергоефективності – запорука забезпечення енергетичної незалежності України

18.11.2020 16:00 206

 

Фото без опису

18 листопада 2020 року для працівників центру був проведений тест з енергоефективності «Зберігай природні ресурси заради майбутнього!».

Енергоефективність означає раціональне використання енергетичних ресурсів, досягнення економічно доцільної ефективності використання існуючих паливно-енергетичних ресурсів при дійсному рівні розвитку техніки та технології та дотриманні вимог до навколишнього середовища.

Для населення – це значне скорочення комунальних витрат, для країни – економія ресурсів, підвищення продуктивності промисловості і конкурентоспроможності, для екології – обмеження викидів парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній – зниження витрат на паливо і необґрунтованих витрат на будівництво.

Наша Екодія може починатися з простої економії води, електроенергії, тепла, газу, а може бути і більш активною – стати на захист збереження лісу або приєднатись до кліматичного маршу. Разом ми можемо врятувати і подбати про все, що для нас є таким цінним: нашу природу, здоров’я, життя і чудову планету!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:
З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати
Результати опитування
Дякуємо!
Ваш голос було підтверджено
Електронне звернення



Кабінет посадової особи