
21 березня 2025 року взяли активну участь у "Екологічній акції", яка відбулась у Центральному міському парку Вільногірська. Ініціатором заходу став Благодійний фонд "Карітас Кам’янське" за підтримки міської влади.
Ця акція присвячена Всесвітньому дню водних ресурсів, і ми разом із волонтерами, місцевими мешканцями та громадськими організаціями зробили свій внесок у чистоту довкілля. Прибирали територію парку, підвищували екологічну свідомість.
Разом ми можемо зробити наш світ чистішим і кращим. ![]()
![]()




