» Новини » Молодь нашого центру долучилась до екологічної акції!

Молодь нашого центру долучилась до екологічної акції!

24.03.2025 12:15 98

Фото без опису

21 березня 2025 року взяли активну участь у "Екологічній акції", яка відбулась у Центральному міському парку Вільногірська. Ініціатором заходу став Благодійний фонд "Карітас Кам’янське" за підтримки міської влади.

Ця акція присвячена Всесвітньому дню водних ресурсів, і ми разом із волонтерами, місцевими мешканцями та громадськими організаціями зробили свій внесок у чистоту довкілля. Прибирали територію парку, підвищували екологічну свідомість.

Разом ми можемо зробити наш світ чистішим і кращим. 🌍♻️

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:
З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати
Результати опитування
Дякуємо!
Ваш голос було підтверджено
Електронне звернення



Кабінет посадової особи